Samardžić strelac čudnog gola protiv nesuđenog kluba: Inter u dubokoj nadoknadi slavio u Udinama! Video

Kurir pre 23 dana

Srpski reprezentativac Lazar Samardžić postigao je jedini pogodak za Udineze u porazu od Intera - 1:2.

Samardžić je u 40. minutu doneo vođstvo svom timu u utakmici 31. kola. Međutim, lider i verovatni šampion Italije je u nastavku stigao do preokreta. Čalhanoglu je iz penala u 55. minutu izjednačio, a Frazezi u petom minutu nadoknade vremena doneo sva tri boda gostima koji sada imaju 14 bodova više od drugoplasiranog Milana. Do kraja je ostalo još sedam kola. Udineze je na 15. mestu sa 28 bodova, dva više u odnosu na tim koji se nalazi u zoni ispadanja. Kurir sport