Tako se osvaja skudeto: Inter u 95. minutu do pobede, Samardžić pogodio protiv nesuđenog kluba! (video)

Hot sport pre 23 dana

Imao je srpski reprezentativac sreće prilikom postizanja gola Fudbaleri Intera savladali su Udineze rezultatom 2:1 (0:1) u okviru poslednje utakmice 31. kola italijanske Serije A.

Nero-azuri su do pobede stigli u 95. minutu, a prednost gostima doneo je srpski reprezentativac Lazar Samardžić. I to slučajno, pošto je delovalo da je pokušao da centrira po zemlji sa desne strane, a lopta prošla sve igrače u bloku i odsela u golu Jana Zomera. Inter je u drugom poluvremenu još više napao, a u 55. minutu je došao do izjednačenja, kada je Hakan Čalhanolu bio precizan sa bele tačke. Inter je pokušao da dođe do preokreta, ali je Udineze odolevao sve