Meč sezone u Madridu: Majstorije Fodena i Gvardiola za preokret, a onda bomba Valverdea! (video)

Hot sport 09.04.2024

Strašan meč gledamo u Madridu U okviru četvrtfinala Lige šampiona, Real je dočekao Mančester siti, a mi u Madridu gledamo zaista spektakularan meč.

Poveo je Siti, da bi Real sa dva brza gola preokrenuo rezultat u svoju korist. Sa 2:1 u korist domaćina otišlo se na pauzu. U drugom poluvremenu Siti je krenuo više napred, Real se čini se i previše povukao i to im se uopšte nije isplatilo. Prvo je Fil Foden u 66. minutu postigao spektakularan pogodak sa ivice šesnaesterca, kada je Englez skinuo paučinu. Foden what a goal wtf pic.twitter.com/YjNtxszE7T — Janty (@CFC_Janty) April 9, 2024 Svega pet minuta kasnije,