Zvezda sigurno do polufinala Kupa: Vršac se borio, ali nije mogao protiv crveno-belih – Katai započeo, Bukari i Endiaje dovršili posao

Nova pre 21 dana  |  Autor: Oliver Mijušković
Zvezda sigurno do polufinala Kupa: Vršac se borio, ali nije mogao protiv crveno-belih – Katai započeo, Bukari i Endiaje…

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Vršac na svom stadionu sa 3:0 u četvrtfinalu Kupa Srbije.

Crveno-beli su dominirali tokom čitavog meča, Aleksandar Katai je već u šestom minutu zatresao mrežu, ali Vršac je onda pružio više nego dobar otpor. Imali su gosti i nekoliko šansi, ali su rezervisti Šerif Endiaje i Osman Bukari u drugom poluvremenu dovršili posao. Pre Zvezde, plasman u polufinale Kupa Srbije obezbedili su Partizan i Vojvodina posle penala, a u četvrtak se sastaju Radnički 1923 i Novi Pazar. Pre prvog gola na meču, Marko Stamenić je pokušao sa