Apsolutni spektakl u Parizu: Barselona u trileru sa pet pogodaka srušila PSŽ! Atletiko preživeo Dortmund!

Kurir pre 23 dana

Odigrane su utakmice četvrtfinala Lige šampiona, Atletiko Madrid je savladao Dortmund rezultatom 2:1, dok je PSŽ položio oružje pred Barselonom koja je slavila na "Parku Prinčeva" 2:3 Nakon što su nam juče Real Madrid i Mančester siti i Arsenal i Bajern priredili spektakle, očekivali smo slično i večeras, a ekipe nisu razočarale.

Gledali smo odličan fudbal uz mnoštvo golova, a španske ekipe imaju lepu zalihu pred revanš mečeve. Barselona je u Parizu povela golom Rafinje u 37. minutu, a tim rezultatom se otišlo na poluvreme. Na startu drugog poluvremena, potpuni preokret, PSŽ je golovima Dembelea u 48. minutu i Vitinje dva minuta kasnije potpuno preokrenuo rezultat. Delovalo je da je Barselona nokautirana, a onda novi šok na "Parku Prinčeva". Rafinja je svojim drugim golom na meču poravnao