Aston VILA opravdala ulogu favorita: PAOK poražen u Belgiji!

Kurir pre 22 dana

21.00 ASTON VILA - LIL 2:1 KLUB BRIŽ - PAOK 1:0 18.45 OLIMPIJAKOS - FENERBAHČE 3:2 (2:0) VIKTORIJA PLZEN - FJORENTINA 0:0 (0:0) Fudbaleri Aston Vile približili su se polufinalu Lige konferencija, nakon što su pobedili Lil na svom terenu rezulatom 2:1.

Tim iz Birmingema je mogao i sa većom prednošču da dočeka revanš, vodili su 2:0, ali je Dijakite u 84. minutu vratio nadu svom timu za prolaz u polufinale. PAOK našeg Andrije Živkovića je poražen minimalnim rezultatom 1:0 na gostovanju Brižu, a gol odluke je postigao Vetlesen u čestom minutu susreta. Andrija je proveo na terenu 90 minuta, ali nije uspeo da pomogne svom timu da izbegne poraz. Revanš mečevi su na programu za sedam dana. KRAJ UTAKMICA DRUGO POLUVREME: