Ni dušan tadić nije pomogao: Srbin pogodio, ali Fenerbahče izgubio u Grčkoj (video)

Večernje novosti pre 21 dana

FUDBALERI Fenerbahčea poraženi su u prvoj utkamici četvrtfinala Lige konferencija od Olimpijakosa u Pireju sa 3:2, a gostima nije pomogao ni gol Dušana Tadića da ostanu neporaženi.

FOTO: Tanjug/AP Srpski reprezentativac je mrežu grčkog velikana zatresao u 67. minutu kada je bio precizan sa bele tačke. To je bio njegov drugi pogodak u ovom takmičenju, a uz to ima i dve asistencije. Utakmica je veoma loše počela za goste, pošto je Olimpijakos posle 32 minute imao prednost od 2:0. Konstantinos Furtunis je u 8. minutu pogodio za vođstvo domaćeg tima. Rezultat je u 32. duplirao Stevan Jovetić. I drugo poluvreme je idealno počeo za tim Hozea Luisa