Trener Zadra: ''Više ne znamo šta igramo, protiv koga igramo, non-stop smo u autobusu...''

Sportske.net pre 19 dana  |  Sportske.net

Zadar je večeras doživeo težak poraz od Budućnosti u Podgorici, u prvoj utakmici četvrtfinalne serije plej-ofa AdmiralBet ABA lige.

Meč je završen rezultatom 100:69, a govoreći o razlozima tako ubedljivog poraza njegovog tima, trener Zadra Danijel Jusup je istakao previše naporan ritam utakmica i putovanja tokom ove sezone. "Prvo poluvrijeme smo dobro stajali na terenu i obranu igrali solidno, Ferel je pogađao s devet metara, odbrana je teško mogla nešto više napraviti. U drugom poluvremenu smo se raspali. Zašto? Ovo je nama 64. utakmica sezone i ne mogu previše zameriti igračima. Više ne znamo