VIDEO Marjanović napravio šou: Igrao se sa publikom, zbog njega su svi u dvorani dobili nagradu

Nova pre 20 dana  |  Autor: Andrej Jakovljević

Boban Marjanović dobio je priliku da zaigra u poslednjem meču sezone Hjustona, koji je pobedio Kliperse na gostovanju sa 116:105.

Srbin je igrao celu četvrtu četvrtinu i za 12 minuta je zabeležio 13 poena i osam skokova, uz dva namerna promašena slobodna bacanja. Naime, kako je Marjanović nekada igrao za Kliperse (2018/19), znao je da ukoliko jedan igrač u četvrtoj četvrtini promaši dva vezana slobodna bacanja, čitava dvorana će dobiti besplatnu piletinu iz restorana brze hrane „Chick-fil-A“. Stao je Srbin na liniju penala, promašio je prvo, da bi onda krenuo da pozove navijače i da im najavi