IMT šokirao mladost: Tim sa Novog Beograda posle neverovatnog preokreta stigao do zlata vredna tri boda!

Hot sport pre 20 dana

IMT se sada odmakao od zone ispadanja U završnom kolu regularnog dela Superlige Srbije, fudbaleri Spartaka i IMT-a ostvarili su važne pobede koje su obeležile završetak sezone.

Domaći tim, Spartak, slavio je u Subotici protiv Javora golom Ognjena Mudrinskog u prvom minutu nadoknade drugog poluvremena (1:0). Mudrinski je svojim drugim golom u sezoni doneo važnu pobedu svom timu, prekinuvši seriju poraza. Međutim, više od samog gola, pričaće se o njegovoj proslavi, jer je besno gestikulirao ka loži na Gradskom stadionu. U Lučanima, gostujući IMT uspeo je da nadoknadi zaostatak i slavi preokretom rezultatom 2:1 protiv Mladosti. Mladost je