Nerealni Palmer spakovao četiri komada, a morao i da se svađa sa saigračima zbog penala!

Sportske.net 15.04.2024  |  Sportske.net

Kol Palmer je ponovo zasenio, večeras je postigao četiri gola u pobedi Čelsija nad Evertonom rezultatom 6:0! Nestvani Palmer je tako stigao do svog 20. gola čime se izjednačio sa Erlingom Halandom na vrhu liste strelaca sa 20 golova, a usput ima i čak devet asistencija, te je potpuno legitiman kandidat za igrača godine u Premijer ligi.

Usput, Palmer je postao i prvi igrač koji je uspeo da bude strelac na sedam uzastopnih utakmica na "Stamford Bridžu". Palmer je već u 13. minutu pokazao magiju driblingom i potom posle duplog pasa sa Džeksonom pogodio sam ugao za 1:0. U 18. minutu bio je na pravom mestu posle odbitka i šuta Nikolasa Džeksona za 2:0. Deset minuta kasnije častio ga je Džordan Pikford koji mu je praktično dodao u noge, a Palmer je onda sa 40 metara desnom nogom lobovao golmana