Гвардиола шокирао свет на утакмици Лиге шампиона: Против Реала на себи имао детаљ од 1,3 милиона евра, тежак само 18,8 грама!
Курир 17.04.2024

Фудбалери Реал Мадрида и Манчестер ситија приредили су љубитељима фудбала спектакл у првој утакмици четвртфинала Лиге шампиона.
На утакмици на стадиону "Сантјаго Бернабеу" виђено је шест голова, а шоу је приредио и тренер "грађана", Пеп Гвардиола. Није Шпанац био у центру пажње због карактеристичног начина вођења утакмица, нити се посвађао са колегом са клупе домаћих, или било шта урадио за време меча што је било ванредно и необично. О Гвардиоли се прича зато што је утакмицу у Мадриду водио док је на себи имао детаљ вредан милион и 300.000 евра. У питању је сат каквих нема пуно на












