Ovo je svima promaklo, a možda je odlučilo pobednika! Da li je Modrić genijalnim potezom posle promašaja rešio penal seriju? Video

Kurir pre 14 dana
Ovo je svima promaklo, a možda je odlučilo pobednika! Da li je Modrić genijalnim potezom posle promašaja rešio penal…

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Mančester siti nakon izvođenja penala i tako stigli do polufinala Lige šampiona.

Nakon što je prva utakmica završena rezultatom 3:3, Madriđani su od 12. minuta revanša imali prednost u Mančesteru. Strelac je bio Rodrigo, a vođstvo je trajalo sve do 76. minuta kada je Kevin de Brujne doneo izjednačenje. U produžecima je delovalo da ekipa Karla Anćelotija jedva čeka da se oni završe i da dođe do penala, a serija jedanaesteraca nije dobro počela pošto je, nakon pogotka Hulijana Alvareza, prvi udarac sa bele tačke za Real promašio najiskusniji i