Огољавање самог себе: Марко Томаш о свом новом роману „Књига за Мају“ у КЦ Граду
Нова 19.04.2024 | Аутор: Братислав Николић

Нови роман Марка Томаша "Књига за Мају" биће представљен у понедељак, 22. априла са почетком у 19 часова, у Културном центру Град, у оквиру књижевноуметничке платформе Боокинг.
Поред аутора, о књизи ће говорити Иван Бевц, уредник ИК Боока и Марко Шелић Марчело, музичар и писац. У свом новом роману Марко Томаш пише о детињству, о Мостару, о породици, о властитој изгубљености, о писању, о наметнутим очекивањима, о осећају кривице и страху од неуспеха, а највише о Њој, која уноси боје у његов живот. Огољава нам себе, своје заблуде, лоше изборе и навике, али и – у овдашњој књижевности ретко разоружавајуће и упечатљиво – све оне






