Teške reči Jovanovića: Golman Partizana se oglasio nakon 173. večitog derbija! (foto)

Hot sport 20.04.2024

Jovanović je imao šta da poruči Nije uspeo Partizan da zadrži prednost protiv Crvene zvezde od 2:1 koju je imao u 89. minutu, kada je Endijae izjednačio na 2:2.

Mnogo toga nije bilo pravo crno-belima nakon tog pogotka, koji su osporavali zbog navodnog faula koji je napadač Zvezde napravio pre gola. Nakon toga Pavle Ilić je produžio meč za 15 minuta, a Zvezda je sa bele tačke potpuno okrenula meč. Posle susreta na društvenim mrežama se oglasio golman Partizana, Aleksandar Jovanović, i to kratkom porukom: – Sram vas bilo! – poručio je Jovanović koji je meč propustio zbog povrede. Reakcija golmana Partizana Aleksandra