Voždovac šokirao Novi Pazar: Zmajevi minimalcem pobegli iz opasne zone!

Hot sport pre 12 dana

Velika pobeda za Beograđane U nastavku borbe u plej-autu fudbalske Superlige Srbije, Voždovac je slavio u gostima protiv Novog Pazara rezultatom 1:0, dok je Radnički u Nišu takođe ostvario pobedu istim rezultatom nad Radnikom iz Surdulice.

Voždovac je do trijumfa stigao golom Flemingsa u 56. minutu, prekidajući niz od čak 11 utakmica bez pobede u ligi. Sa druge strane, Novi Pazar nastavlja sa lošim rezultatima, budući da im je ovo već sedma vezana utakmica bez trijumfa. Domaćin je meč završio sa desetoricom igrača, nakon što je Anan dobio crveni karton u 83. minutu. Voždovac se penje na 12. mesto sa 33 boda, dok Novi Pazar ostaje deseti sa tri boda više. Na stadionu Čair, Radnički je uspeo da slavi