Dominacija Arsenala za potpuni slom Čelsija: Petrović primio pet golova u derbiju Londona! (video)

Hot sport pre 12 dana

Petrović potpuno nemoćan ove večeri Fudbaleri Arsenala savladali su na domaćem terenu ekipu Čelsija u okviru 29. kola Premijer lige i makar na kratko se vratili na prvu poziciju na tabeli – 5:0 Na golu Plavaca se od prvog minuta našao Đorđe Petrović, koji je i danas skidao zicere, ali bolje od ovoga prosto nije mogao.

Jednostavno, Čelsi je danas bio ispod svakog nivoa, a to su Tobdžije iskoristile. Već nakon četiri minuta fudbala rezultat na semaforu je morao da se menja, jer je Leandro Trosar pogodio za vođstvo Arsenala. Do kraja prvog dela nije bilo golova, da bi domaćin sa dva brza gola u drugom poluvremenu rešio meč. Prvo je u 52. minutu precizan bio Ben Vajt, da bi pet minuta kasnije pogodio Kai Haverc. Ista ova dva igrača, samo u obrnutom rasporedu, postigli su četvrti,