Ubedljiv poraz Vojvodine: Novosađane čeka težak posao u revanšu polufinala ABA 2 lige

Večernje novosti pre 9 dana

KOŠARKAŠI Vojvodine završili su na drugom mestu u ABA 2 ligi. Lako se prekočili četvrtfinali okršaj, ali su u prvoj utakmici polufinala ubedljivo poraženi od Podgorice sa 98:80 (25:25, 22:21, 22:15, 29:19).

FOTO: KK Podgorica/Saša Janković/ABA liga Jasno je da izabranike Miloša Isakova Kovačevića čeka težak posao u revanšu u Novom Sadu, pošto moraju da pobede najmanje 19 razlike da bi se plasirali u finale. Prvo poluvreme ove utakmice bilo je izjednačeno, domaćin je na odmor otišao sa poenom prednosti - 47:46. Ipak, drugo poluvreme je u potpunosti pripalo timu Dragana Radovića. Podgorica je u drugih 20 minuta primila ukupno 34 poena i uz kvalitetan napad stigla je do