Šteta! Međedović imao veliku priliku! Propustio je šansu, pa je brutalno kažnjen

Kurir pre 15 dana

Srpski teniser, Hamad Međedović, poražen je u drugom kolu mastersa u Madridu od Jiržija Lehečke.

Međedović je imao šansu da dođe do prvog seta, ali ju je propustio i potom izgubio rezultatom 7:5, 6:4. Čeh je od Srbina bio bolji posle sat i po vremena igre. Međedović je u devetom gemu prvog seta mogao do brejka, imao je dve brejk lopte koje su ujedno garantovale i set 130. teniseru sveta. Nažalost, Lehečka se izvukao, a potom je osvojio i naredna dva gema i tako došao do prednosti u setovima. U drugom delu je već na samom startu napravio brejk, a tu prednost je