Премијер лига: Барнли из пенала у завршници до бода у Манчестеру, петарда Њукасла, Фулам и Кристал Палас поделили бодове

Курир пре 23 дана

Фудбалери Манчестер јунајтеда и Барнлија одиграли су у Манчестеру нерешено 1:1, у мечу 35. кола енглеске Премијер лиге.

Повео је Јунајтед голом Ентонија у 79. минуту, да би изједначење Барнлију донео Зеки Амдуни поготком из пенала у 87. минуту. Јунајтед је на шестом месту са 54 поена, а Барнли је на претпоследњој, 19. позицији са 24 бода. У наредном колу, Јунајтед ће гостовати Кристал Паласу, док ће Барнли дочекати Њукасл. У истом термину, Њукасл је као домаћин победио Шефилд јунајтед са 5:1. Стрелци за Њукасл били су Александер Исак у 26. и 61, Бруно Гиамареш у 54, Бен Осборн