Матић пред Јавор: Важно је шта ми хоћемо (среда, 18.00)

Матић пред Јавор: Важно је шта ми хоћемо (среда, 18.00)

Тренер фудбалера Новог Пазара Славко Матић рекао је данас, уочи утакмице против гостујућег Јавора у трећем колу плеј-аута Супер лиге Србије, да све зависи од његове екипе. “Није битно да ли је Јавор угодан или неугодан противник, важно је оно што ми хоћемо.

Јавор жели да игра, а добро је за нас кад екипе не дођу само са циљем да се затворе”, рекао је Матић. Пазарци су водећи у слабијој групи суперлигаша са 39 бодова, док је Јавор са 32 бода шести међу осам клубова и налази се у зони баража за опстанак. “Добро је што смо победили у прошлом колу у Сурдулици. Имали смо доста проблема, али најважније је да смо освојили три бода”, оценио је Матић. Нови Пазар и Јавор играју у среду од 18.00 на Градском стадиону. М. Минић

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »