Nojer optimista: "Zaslužili smo pobedu"

Sportske.net pre 15 dana  |  Sportske.net

Golman fudbalskog kluba Bajern iz Minhena Manuel Nojer rekao je da je njegov tim zaslužio da pobedi Real Madrid u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona, ali je i istakao da je dobro što i dalje sve drže u svojim rukama. "Voleli bismo da smo pobedili.

Gledajući utakmicu, zaslužili smo da napustimo teren kao pobednici. Koncetrisaćemo se na revanš, jer pobednik revanša ide u finale", rekao je Nojer. Pred 75.000 navijača na Alijanc Areni, Bajern i Real Madrid su odigrali sinoć nerešeno 2:2, u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona. Real je poveo u 24. minutu golom Vinisijusa Žuniora, a Bajern je preokrenuo golovima Leroja Sanea u 53. i Harija Kejna u 57. minutu iz jedanaesterca. Konačan rezultat postavio je