Plej-aut superlige Srbije: IMT ubedljiv protiv Radnika u Beogradu, Radnički iz Niša slavio nad Voždovcem

Kurir pre 16 dana

Fudbaleri IMT-a pobedili su na svom terenu u Beogradu Radnik iz Surdulice 5:2, u utakmici 33. kola Super lige.

Radnik je poveo u 17. minutu golom Borka Duronjića iz jedanaesterca, a izjednačio je Aleksandar Lutovac u 25. minutu. Tri minuta kasnije novu prednost gostujućoj ekipi doneo je Haris Hajdarević, a izjednačio je ponovo Lutovac u 43. minutu. IMT je poveo golom Luke Lukovića u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Miloš Luković golovima u 52. i 67. minutu utakmice. Na tabeli plej-auta Super lige IMT je 12. sa 37 bodova, a Radnik,