Spektakl u dortmundu: Borusija preživela PSŽ! Fulkrug vodi "milionere" ka finalu Lige šampiona!

Kurir pre 20 dana

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda savladali su PSŽ na Vestfalenu rezultatom 1:0 (1:0) u drugom meču polufinala Lige šampiona.

Gol odluke delo je Niklasa Fulkruga u 36. minutu. Divno je Šloterbek pronašao najboljeg strelca "milionera", koji je sjajnim udarcem u bliži ugao matirao Donarumu. Nismo mnogo videli u prvom poluvremenu, počelo je oprezno na obe strane, a Borusija je imala zrelije šanse. Da je Sabicer bio malo precizniji, mogao je Dortmund na pauzu i sa ubedljivijim rezultatom. Drugi deo igre nam je doneo mnogo zanimljiviji fudbal. Otvorio se PSŽ, ređale su se šanse pred golom