Ovo je evropski Radnički: Četa Feđe Dudića nadoknadila 0:2 i napravila senzacionalan preokret!

Hot sport pre 14 dana

Radnički bi do kraja sezone mogao da osigura mesto koje vodi u Evropu Uzbudljiva utakmica treće runde plej-ofa Prve lige Srbije na stadionu u Ubu donela je veliku pobedu za ekipu Radničkog iz Kragujevca.

Šumadinci su se suočili sa izazovom i, pred oko 7 hiljada gledalaca, postigli preokret protiv Mladosti iz Lučana, pobedivši ih rezultatom 3:2 (1:2)! Susret je započeo dinamično, a već u prvih nekoliko minuta Vidosavljević je imao veliku šansu za Radnički, ali je golman Stamenković uspešno odbranio njegov udarac. Međutim, Mladost je prva stigla do gola u 22. minutu, kada je Veličković pogodio mrežu Lekovića. Ipak, Radnički se nije predavao, a Vidosavljević je