Njegošev venac na pobedu: Vojvodina golom u 90+4 nanela Partizanu peti poraz uzastopce, šok za Nađa na debiju

Danas 02.05.2024  |  G. A.

Na debiju Alberta Nađa na klupi Partizana po zvanju glavnog trenera nije prekinuta crna serija poraza crno-belih već ih je sada i pet uzastopno.

Vojvodina je iz Humske s 3:2 odnela sva tri boda boda, a njen junak je Njegoš Petrović, nekadašnji Zvezdin igrač, povratnik u srpski fudbal iz Španije. U četvrtom minutu nadoknade vremena je lepim golom doneo pobedu Novosađanina. Nađ se u susret meču suočio s problemima u odbrani, jer su otpala oba štopera: Marković zbog povrede, Kovačević zbog žutih kartona. Njihova mesta su zauzeli Filipović i Saničanin. Crno-beli su poveli u 18. minutu pogotkom – od martinele.