Mitrović se vratio golom: Povreda je prošlost, srpski as nastavio da rešeta mreže rivala! Video

Kurir pre 21 dana

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je novi gol u dresu Al Hilala.

Na meču protiv Al Tavona u 29. kolu Mitrović je stigao do 23. gola u sezoni na 23 utakmice. Srpski as je sačekao centaršut Majkla i potom glavom zakucao loptu u mrežu domaćina za vođstvo 1:0. Igrao se 40. minut. 🇸🇦 Goal: Mitrovic | Al-Taawoun 0-1 Al-Hilal pic.twitter.com/CR4hIIvsil — FootColic ⚽️ (@FootColic) May 3, 2024 Time je Mitrović na najbolji način zaboravio na jednomesečnu pauzu izazvanu povredom. Zbog nje je propustio sedam utakmica. U 70. minutu sjajnu