Monstruozna partija halanda! Siti "petardom" deklasirao Vulverhempton, sjajni Norvežanin se četiri puta upisao u strelce!

Kurir 04.05.2024

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na svom terenu Vulverhempton sa 5:1, u meču 36. kola engleske Premijer lige.

Četiri gola za Siti postigao je Erling Haland u 12 iz penala, 35, trećem minutu nadoknade poluvremena iz penala i 54. minutu. U listu strelaca se upisao i Hulijan Alvares u 85. minutu. Gol za Vulverhempton postigao je Hvang Hi-Čan u 53. minutu. Siti je na drugom mestu sa 82 boda, jednim manje i utakmicom manje od Arsenala. Vulverhempton je na 11. mestu sa 46 poena. U narednom kolu, Siti će gostovati Fulamu, dok će Vulverhempton dočekati Kristal Palas. Kurir sport