Весић: Сарадња Србије и Кине корисна за обе земље, радићемо на два нова пројекта
Еуроневс 07.05.2024 | Аутор: Тањуг

Сарадња са Кином је добра за Србију и развој наше инфраструктуре, али је корисна и за кинеске компаније јер им се на тај начин отвара европско тржиште, изјавио је данас министар грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Горан Весић и додао да Србија са кинеским компанијама сарађује на осам пројеката у области друмске инфраструктуре, као и да постоје два нова потенцијална пројекта која ће се радити. Један од њих је Пожега-Бољаре односно пут према Црној Гори







