POLUVREME - Partizan preživeo "žute minute" i poveo u Morači!

Sportske.net pre 24 dana  |  Sportske.net

Košarkaši Partizana vode posle prvog poluvremena druge utakmice polufinala AdmiralBet ABA lige u Podgorici protiv Budućnosti rezultatom 40:36 Domaćin očekivano pruža značajno jači otpor nego u prvoj utakmici, ali to nije sprečilo izabranike Željka Obradovića da steknu prednost posle dve odigrane četvrtine.

Tokom prve deonice igralo se prilično ravnopravno, videli smo pravu rezultatsku klackalicu tokom koje su se "Crno-beli" odlepili od rivala sredinom četvrtine. Poeni Pantera, potom i Doužera omogućili su Partizanu stabilnije vođstvo, iako odbrana nije bila na vrhunskom nivou bez obzira na veliki broj defanzivnih skokova. Na drugoj strani, Budućnost je bila najopasnija preko Tanaskovića koji je u prvoj četvrtini postigao sedam poena, dok su goste do prednosti vodili