(Poluvreme) Partizan bolji, napredak vodi: Čarapani vode, odlične realizacije Majdevca i Bastajića! (video)

Hot sport pre 11 dana

Sadržajnih prvih 45 minuta u Kruševcu Fudbaleri Partizana igraju utakmicu četvrtog kola plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije, protiv kruševačkog Napretka, a rezultat na poluvremenu je 2:1 za Kruševljane.

Crno-beli su krenuli ofanzivno od starta, pa je Nemanja Nikolić je u 4. minutu šutirao pored gola sa deset metara. Isplatila se ofanziva Partizana i nakon kornera Nikole Antića, ispratio je Filipović na prvu stativu i glavom pogodio za vođstvo crno-belih. Posle gola imali su igrači Partizana još nekoliko izglednih prilika koje nisu mogli materijalizovati. Kazna je stigla u 19. minutu utakmice kada je Andrija Majdevac nakon dobrog centaršuta Branislava Tomića sa