Remi u Kruševcu: Partizan pred kraj „izvukao“ bod, isplatila se totalna ofanziva! (video)

Hot sport pre 21 dana

Odlična fudbalska predstava Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno rezultatom 3:3 protiv kruševačkog Napretka u četvrtom kolu Mozzartbet Superlige Srbije.

Imali smo priliku da ispratimo dinamičnu utakmicu, sa mnoštvom prilika na jednoj i na drugoj strani, pogotovo pred golom Vladimira Savića. Crno-beli su krenuli ofanzivno od starta, pa je Nemanja Nikolić je u 4. minutu šutirao pored gola sa deset metara. Isplatila se ofanziva Partizana i nakon kornera Nikole Antića, u 7. minutu ispratio je Filipović na prvu stativu i glavom pogodio za vođstvo crno-belih. Posle gola imali su igrači Partizana još nekoliko izglednih