ПОЛУВРЕМЕ - Лучанци у шпалиру дочекали шампиона, па га оставили без ударца у оквир гола!

Спортске.нет пре 11 дана  |  Спортске.нет

Фудбалери Младости из Лучана и Црвене звезде после првог полувремена утакмице четвртог кола плеј-офа Супер лиге Србије играју без голова, 0:0.

Домаћин је пре почетка утакмице у шпалиру дочекао новог првака државе, а затим у потпуности неутралисао нападе екипе Владана Милојевића која није упутила ударац у оквир гола ривала после првог дела меча. Прву ударац на мечу упутио је домаћин, ударац је опробао Величковић у четвртом минуту и шутирао преко Звездиног гола. Није Звезда успевала да буде конкретна пред голом Младости у првих петнаестак минута. Јесу играчи тренера Владана Милојевића имали већи посед лопте