De liht grmi na sudije: Ovo je sramota! Iz Bajerna besni na arbitre, otkrio i šta mu je rekao pomoćni sudija nakon odluke!

Kurir pre 11 dana

Prošli su fudbaleri Reala iz Madrida u finale Lige šampiona nakon pobede nad Bajernom 2:1, ali su za to morali da prođu kroz "Tantalove muke".

Vodio je minhenski klub na "Santijago Bernabeu" 0:1, ali je "kraljevski klub" po ko zna koji put na isti način došao do pobede, golovima u 88. i 92. minutu meča. Ipak, nakon samog duela umesto o utakmici samo se priča u neshvatljoj grešci pomoćnog sudije koji je u 14. minutu nadoknade podigao zastavicu za ofsajd u sumnjivoj situaciji iz koje je gostujući tim postigao pogodak. VAR se nije gledao, jer je linijski sudija prekinuo igru, a veliko pitanje je šta bi se