Nema više nikakve dileme, i Mbape je potvrdio da napušta PSŽ! "Ovo je moja poslednja godina u Parizu, neću produžiti ugovor"

Kurir pre 21 dana
Nema više nikakve dileme, i Mbape je potvrdio da napušta PSŽ! "Ovo je moja poslednja godina u Parizu, neću produžiti…

Francuski fudbaler i napadač Pari Sen Žermena Kilijan Mbape objavio je da će na kraju sezone napustiti ekipu iz Pariza, nakon sedam godina provedenih u klubu. "Ovo je moja poslednja godina u Parizu, neću produžiti ugovor i završiću svoju avanturu za nekoliko nedelja.

U nedelju ću odigrati svoj poslednji meč na Parku prinčeva", napisao je Mbape na svom Instagram profilu. Mbape je u PSŽ stigao 2017. godine iz Monaka i sa Parižanima je osvojio šest titula prvaka Francuske i tri Kupa Francuske. Sa reprezentacijom, Mbape je u Rusiji 2018. godine osvojio titulu svetskog prvaka, a na prošlogodišnjem prvenstvu u Kataru srebrnu medalju. On nije otkrio gde će nastaviti karijeru, ali španski mediji već nekoliko meseci unazad govore da je