Partizan protiv Mladosti prekinuo seriju od šest mečeva bez trijumfa: Crno-beli ponovo ispred TSC na tabeli Superlige

Danas pre 19 dana  |  V. N.

Fudbaleri Partizana pobedili su Mladost iz Lučana sa 3:0 (1:0) u 35. kolu plej-ofa Superlige Srbije i tako se, dva kola pre kraja prvenstva, vratili na drugo mesto na tabeli sa 74 boda, dva boda više od TSC.

Crno-beli su prekinuli seriju od šest utakmica bez trijumfa golovima Natha u 41, Saldanje u 85. i Baždara u 93. minutu. Partizan je bolje počeo utakmicu, poveo i stvarao prilike sve do početka drugog poluvremena, kada se odbrana domaćih potpuno raspala i dozvolila Lučancima da stvore nekoliko velikih šansi za izjednačenje. Kao i na većini mečeva u dosadašnjem toku sezone crno-bele je spasio golman Aleksandar Jovanović, da bi u finišu utakmice Saldanja i Baždar