"Било је страшно" Бесна представница Ирске кроз сузе оплела по организаторима Евровизије, па опсовала пред камерама (видео)
Курир 13.05.2024

Након завршетка Евровизије, Бамбие Тхуг, један од најконтроверзнијих такмичара ове године, дала је изјаву за медије у којој се дотакла целокупног евровизијског искуства, али и оплела по ЕБУ, односно Европској радиодифузној унији.
Овогодишње издање Евровизије је завршено, а победник је Швајцарац Немо Метлер с песмом "Тхе Цоде". Швајцарцу је више наклоњен био стручни жири, односно победио је по гласовима жирија 37 држава, док је хрватски представник Бејби Лазања имао далеко више гласова публике. Међутим, то није било довољно за победу. Након Швајцарске и Хрватске у коначном пласману следе Украјина, Француска и Израел, а шесто место заузела је представница Ирске, Бамбие Тхуг, с укупно 278







