Дан породице у Нишу: Градоначелница и министарка отвориле вртић – који се отвара у септембру
Н1 Инфо 15.05.2024 | Аутор: Гордана Бјелетиц

Министарка за бригу о породици, на Дан породице, пресекла је врпцу на свечаном отварању вртића у Нишу, који ће за децу заправо бити отворен у септембру, а испред кога бројне машине данима убрзано раде.
Радници су направили пауиу док је трајало отварање, па су наставили да раде. 11 је часова 25 минута. 11 и 35 минута. Време истиче. До свечаног отварања остало је још 15 минута. Машине и радници се повлаче, балони остају, стижу званице. Челници града чекају министарку. Унутра пресецање врпце, испред радници чекају да гости оду па да наставе посао. После поднева грађани прилазе, питају нас када ће вртић бити отворен. Отворен је. Заиста јесте. На отварању је

![Нова министарка, Милица Ђурђевић Стаменковски отворила вртић у Пантелеју [ВИДЕО]](https://nstatic.net/064/36606064aczwgp.jpg)






