Joveljić nastavlja da rešeta: Srbin ušao u igru i iz prvog dodira postigao pogodak (video)

Hot sport pre 17 dana

Sedmi gol Joveljića u MLS ove sezone Fudbaleri Minesote junajted i Los Anđeles Galaksija odigrali su jutros bez pobednika (2:2), a srpski fudbaler Dejan Joveljić ponovo je bio strelac za svoj tim.

Srpskom napadaču je bilo potrebno samo dva minuta da zatrese mrežu rivala. On je u igru ušao u 59. minutu i pogodio i sada je na sedmom mestu na listi strelaca MLS lige sa sedam golova. Joveljic’s first touch of the game 😮‍💨 @LAGalaxy are level in Minnesota. pic.twitter.com/rlbg8tzLPQ — Major League Soccer (@MLS) May 16, 2024 Minesota junajted se nalazi na drugom mestu na tabeli plej-ofa Zapadne konferencije MLS lige sa 21 bodom koliko ima i petoplasirani LA