Svi se pitali šta to radi, a onda je ispalio projektil! Da li ste nekad videli ovo?! Zamenio Vlahovića, namestio loptu... (video)

Kurir pre 24 dana
Svi se pitali šta to radi, a onda je ispalio projektil! Da li ste nekad videli ovo?! Zamenio Vlahovića, namestio loptu…

Fudbaleri Juventusa osvojili su bod na gostovanju Bolonji u 37. kolu Serije A nakon tri gola zaostatka i čudesnog povratka.

Momenat koji je obeležio utakmicu viđen je u 83. minutu kada je Arkadijuš Milik postigao fantastičan gol iz slobodnog udarca nakon neobičnog zaleta o kojem se puno pričalo posle meča. Golovima Kalafiorija i Kastra domaćin je imao 2:0 na poluvremenu. Kalafiori je bio strelac i u 53. minutu, a sve do 76. minuta je Bolonja imala 3:0. Tada je Federiko Kijeza smanjio zaostatak Juventusa na 3:1. A, onda je na red došao najlepši momenat na utakmici. Milik je bio strelac