Поливали га врућом водом, шишали, убадали ножем: Ухапшена тројица због сумње да су мучили младића на Звездари
Еуроневс 22.05.2024 | Аутор: Тањуг

Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, у сарадњи са полицијским службеницима полицијских управа у Шапцу и Сремској Митровици, а по налогу Првог основног јавног тужилаштва у Београду, ухапсили су З.
Ј. (31), М. Д. (38) и М. П. (26), због сумње да су упали у стан једног младића од њега узели новац, а затим га два сата брутално мучили, злостављали и убадали ножем. Они су осумњичени за кривична дела разбојништво и злостављање и мучење, наводи се у саопштењу МУП-а. Сумња се да су они, 16. маја око поноћи, ушли у стан 21-годишњег мушкарца на Звездари и том приликом му задали више удараца по глави и телу, захтевајући од њега новац, након чега им је он







