Orlići saznali rivala u borbi za finale: Srbija protiv Portugala u polufinalu Evropskog prvenstva!

Kurir 30.05.2024

Kadetska reprezentacija Srbije saznala je rivala u polufinalu Evropskog prvenstva koje se održava na Kipru. " Orlići" su se jučerašnjom pobedom nad Austrijom od 3:2 plasirali među četiri najbolja, a rival u borbi za finale biće im selekcija Portugala.

Portugal je savladao Poljsku rezultatom 2:1. Već u petom minutu je Felićisimo doveo Portugalce u vođstvo, a Poljska je uzvratila pola sata kasnije, kada je Izunvane pogodio za 1:1. Taj rezultat je ostao na snazi do 59. minuta, kada je napadač Porta Rodrigo Mora postigao pobedonosni gol za reprezentaciju Portugala. Drugi polufinalni par saznaćemo večeras po završetku poslednje četvrtfinalne utakmice između Engleske i Italije. Pobednik tog susreta koji počinje u