Željko Obradović odgovarao na pitanja „Dnevnika“ posle prolaska u finale Superlige Srbije Sa problemima na Crvenu zvezdu

Dnevnik 31.05.2024  |  Dnevnik.rs

Nisu ostavili košarkaši Partizana ni trunku sumnje u plasman u finale Superlige Srbije. Porazili su Megu sa 96:68 u majstorici polufinalne serije i na taj način zakazali „večiti derbi“ u borbi za titulu.

Trener „parnog valjka“ Željko Obradović u odgovoru na pitanje „Dnevnika“ u igri u odbrani istakao je da je uvodnih 10 minuta bilo ključno. – Fokusirali smo se na neke stvari koje su bile loše u drugoj utakmici. To govori i samo devet primljenih poena u prvoj četvrtini. Neuporedivo bolja odbrana nego u prethodnom susretu – rekao je Obradović. Dotakao se i pritiska na loptu, koji će biti neophodan kako bi se zaustavili bekovi Crvene zvezde. – Kvalitet Crvene zvezde