"Чекам оно што сам најавио да ће се десити у јулу" Иван Маринковић покушао да очита лекцију Анђелу и Анити, па жестоко заратили: "Пали, будало једна"

Блиц 01.06.2024
"Чекам оно што сам најавио да ће се десити у јулу" Иван Маринковић покушао да очита лекцију Анђелу и Анити, па жестоко…

Иван Маринковић напао је Анђела Ранковића и Аниту Станојловић након хаоса са Марком Јањушевићем Јањушем, па је покушао да им очита лекцију али му је Анђело одмах одбрусио.

Наиме, Анђело и Јањуш ушли су у сукоб, јер је Јањуш увредио Аниту Станојовић са којом је Анђело у вези, те је он кренуо на Јањуша. Осим тога Јањуш је вређео још неке девојке у Белој кући. - Ајде бре пали будало једна - рекао је Анђело. - Ускоро ће ти крај, чекам само оно што сам већ најавио да ће се десити у јулу - рекао је Иван Маринковић. - Ти причаш мени као да сам фолирант неки, овај Иван алкохоличар и пропали кошаркаш Јањуш, шта они има мени да причају -

Повезане вести »

Кључне речи

Забава, најновије вести »