Legenda Partizana sačuvala klub u eliti: Mnogi nisu verovali, ali ipak je uspeo!

Hot sport 01.06.2024

Bravo, Sale! Nižnji Novgorod ostvario je trijumf na gostovanju protiv Arsenala iz Tule rezultatom 2:0.

Ovom pobedom, ekipa koju predvodi srpski trener Saša Ilić uspela je da obezbedi opstanak u ruskoj Premijer ligi. Nakon poraza od 2:1 u prvom susretu na domaćem terenu, mnogi su sumnjali u šanse ekipe nekadašnjeg kapitena Partizana da ostvari opstanak. Gosti su poveli već u 18. minutu, kada je Kiril Boženov bio precizan, dok su drugi gol postigli u 58. minutu preko Botaka–Jobome. Saša Ilić, koji je preuzeo tim tik pred kraj ligaškog dela šampionata, ostvario je