Kakva sezona za njega: Srpski fudbaler osvojio triplu krunu, ali nema ga na spisku reprezentacije!

Hot sport 02.06.2024

Prva sezona i odmah tri trofeja za Erakovića! Zenit je završio sezonu spektakularno, osvojivši Kup Rusije nakon što je u finalu na stadionu „Lužnjiki“ u Moskvi savladao Baltiku rezultatom 2:1.

Ovo je bio još jedan pehar za Zenit, koji je već na početku sezone osvojio Superkup Rusije, pobedivši CSKA u penalima, i nedavno je trijumfovao i u borbi za šampionsku titulu. Nedeljni meč doneo je dramu i uzbuđenje, budući da je Zenit bio na ivici poraza od ekipe koja je ovu sezonu završila ispadanjem iz ruske Premijer lige. Sve do 81. minuta, Zenit je bio u zaostatku. Međutim, usledio je nezapamćen preokret. Nino je najpre postigao gol devet minuta pre kraja