Piksi šalje kombinovan tim na austrijance! U Beču se sprema spektakl, da li bi ovaj igrač mogao da zablista u odsustvu najboljih?

Kurir pre 29 dana
Piksi šalje kombinovan tim na austrijance! U Beču se sprema spektakl, da li bi ovaj igrač mogao da zablista u odsustvu…

Fudbalska reprezentacija Srbije večeras od 20.45 igra prvu prijateljsku utakmicu pred početak Evropskog prvenstva, a protivnik će biti selekcija Austrije u Beču.

Selektor Dragan Stojković Piksi imaće priliku da isproba neke igrače koji bi šansu na smotri najboljih selekcija Starog kontinenta mogli da dobiju iz drugog plana. Očekuje se kombinovani sastav, te bi minute mogao da dobije i Petar Ratkov. Mladi, 20-godišnji, napadač Salcburga do sada je upisao samo šest minuta na jednoj utakmici za "Orlove" (protiv Mađarske u gostima gde smo poraženi 2:1), a u Beču bi možda mogao i do prvog gola u dresu nacionalnog tima. Zna