Bleda Srbija poražena u proveri pred Evro: Austrija slavila u Beču, Pavlović samo dao nadu „orlovima“

Nova 04.06.2024  |  Autor: Oliver Mijušković

Fudbaleri Srbije poraženi su od Austrije rezultatom 2:1 u Beču u pripremnoj utakmici pred Evropsko prvenstvo u Nemačkoj.

Nakon uzbudljivog početka, malo ko je očekivao da će konačan rezultat biti postavljen već u prvom poluvremenu. Golove za Austriju postigli su Patrik Vimer i Kristof Baumgartner, dok je nadu Srbiji dao Strahinja Pavlović. Austrijanci su već u prvom minutu došli do šesnaesterca Srbije, Spajić je startovao na Baumgartneru, ali sudija nije pokazao na belu tačku. Već u 10. minutu postignut je prvi gol, a srpska odbrana je poklekla. Patrik Vimer je utrčao iza leđa