Kapiten Tadić obećava: „Daćemo sve od sebe da ostvarimo dobar rezultat na Evropskom prvenstvu“

Hot sport 04.06.2024

Dušan Tadić je odigrao samo prvo poluvreme protiv Austrije Fudbaleri Srbije poraženi su u prijateljskom meču pred Evropsko prvenstvo od selekcije Austrije u Beču rezultatom 2:1.

Orlovi su posle 12 minuta igre gubili sa 2:0, da bi poraz našeg tima ublažio Strahinja Pavlović u 35. minutu susreta. Nakon ove utakmice svoje utiske izneo je kapiten Dušan Tadić. – Pa tako je. Mislim da je najbitnije da smo imali dobru proveru, dobrog protivnika. Najbitnije da smo dobili dobru takmicarsku utakmicu što je bio plan. Naivno smo primili dva pogotka i to nas je malo poremetilo. U nastavku smo smanjili preko Pavlovića, a onda imali par šansi da