"Grobari" sinoć izdali direktivu Željku i igračima: "Nemojte da igrate!"

Sportske.net pre 23 dana  |  Sportske.net

Druga utakmica finalne serije između Partizana i Crvene zvezde koja je započeta sinoć u "Beogradskoj areni" prekinuta je posle dva minuta i pet sekundi igre u drugom poluvremenu zbog pogrdnog skandiranja navijača Partizana i gađanja Zvezdinih igrača i stručnog štaba, nakon čega su košarkaši crveno-belih i sudije napustile teren.

Nije pomogao ni apel igrača Partizana Uroša Trifunovića, jer su navijači domaćih bili još glasniji. Nakon toga je usledila duga pauza, a zvanični spiker saopštio da će se utakmica nastaviti u četvrtak. Međutim, Zvezdini igrači i sudije vratili su se na parket, ali Partizanovih nije bilo, pa je po isteku predviđenog vremena za nastavak meča utakmica prekinuta i gostima će biti dodeljena pobeda službenim rezultatom 20:0, te će klub sa Malog Kalemegdana postati